Kontakta oss

Har ni en förfrågan, idé eller fundering tveka inte att kontakta oss.

Vill du veta vad vi kan erbjuda er? Hör av er!

Har ni vägarna förbi, välkomna upp på en kopp kaffe!

Henrik Hansson

Henrik Hansson
VD/Försäljning
070 347 47 01
henrik@swestal.se

Nina Hansson

Nina Hansson
Ekonomichef
070 347 47 94
nina@swestal.se

Tobias Nygren

Tobias Nygren
Försäljningschef
070 347 77 93
tobias@swestal.se

Lasse Nilsson

Lasse Nilsson
Försäljning/Produktionsansvarig
070 347 47 68
lasse@swestal.se

Mikael Lundbäck

Mikael Lundbäck
Försäljning
070 385 47 02
mikael@swestal.se

Mathias Refwelin

Mathias Refwelin
Försäljning
070 385 47 57
mathias@swestal.se

Ulrika Karlsson

Ulrika Karlsson
Ekonomi
0480-420980
ulrika@swestal.se